غذا و شیرینی

زیباترین ایده های تزیین خرمای مجلسی شیک

تزیین خرما با شکلات مختلف می‌تواند یک ایده شیک و جذاب برای مجالس و جشن‌ها باشد. شما می‌توانید خرما را با شکلات رنگی پوشانده و سپس با مغزهای مختلف مانند بادام، پسته، وانیل یا فندق تزیین کنید. این ترکیبات به ظاهر زیبا و طعم دلچسبی برای میز مجلس شما خواهند داشت. با ما در مجله های بانو همراه شوید تا تعدادی از این تزیین خرمای مجلسی شیک و خاص را ببینیم.

تزیین خرما با رزهای تازه:

این ایده بسیار شیک و زیباست. با قطع کردن خرماها به اندازه‌های کوچک و گل‌های رز تازه را روی آن‌ها قرار دهید و سپس آن را در ظرفی زیبا بگذارید، جلوه‌ی بسیار زیبا و جذابی خلق می‌کنید.

تزیین با برگ:

این ایده به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از برگ‌های نخل و شکل‌دهی مناسب، خرماها را به شکل یک نخلستان زیبا و بسیار جذاب تزیین کنید. این ایده مخصوصاً در مجالسی با موضوعات استوایی یا جزیره‌ای بسیار جذاب خواهد بود.

خرمای تزیینی با خامه و پودر زعفران:

با پوشاندن خرماها با خامه و سپس پاشیدن پودر زعفران روی آن، می‌توانید یک تزیین ساده اما بسیار زیبا برای میز خود درست کنید. این تزیین به ویژه در مجالس خاص و با صفا و صمیمیت جلوه‌ی شیکی به میز می‌دهد.

خرمای تزیینی با مغزهای خرما:

استفاده از مغز خرما و قرار دادن آن در وسط خرما، می‌توانید یک تزیین ساده ولی بسیار شیک و جذاب برای خرماهای خود داشته باشید. این ایده به خصوص در مجالس کلاسیک و سنتی بسیار مورد توجه خواهد بود.

خرمای تزیینی با خرده‌خرما و پسته:

با پاشیدن خرده‌خرما و پسته بر روی خرماها، می‌توانید یک تزیین جذاب و لذیذ ایجاد کنید. این تزیین به ویژه در میزهایی که با میوه‌های دیگر نیز تزیین شده‌اند، بسیار شیک خواهد بود.

خرمای تزیین شده با موز و توت فرنگی:

قرار دادن برش‌های موز و توت فرنگی روی خرماها، یک دیزاین فوق‌العاده شیک و رنگارنگ را به وجود می آورد. این تزیین به ویژه در مجالس کودکانه یا مجالسی با موضوعات شاد و پرانرژی بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

خرمای تزیین شده با شکلات و آجیل:

با قرار دادن شکلات‌های مختلف و آجیل بر روی خرماها آن را تزیین کنید. این تزیین به ویژه در میزهای شام عروسی یا جشن‌های مختلف بسیار جذاب خواهد بود.

   تزیین خرمای مجلسی با طرح گل

   تزیین خرمای مجلسی کنجدی

   تزیین خرمای مجلسی خاص

   تزیین خرمای مجلسی با مغزها

   تزیین خرمای مجلسی جذاب

   تزیین خرمای مجلسی طرح آناناس

   تزیین خرمای مجلسی خوشمزه

   تزیین خرمای مجلسی گردویی

   تزیین خرمای مجلسی شیک و خاص

   تزیین خرمای مجلسی با حلوا و بادام

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *